Belgium · season 2014/15
KSK Heist
Elo rating
1364
+47 this season
Europe
#1098
of 1,803 clubs
Belgium
#39
of 49 clubs
Season high
1366
2015/04/19 · Eerste Klasse B
home vs. Patro Eisden MM: 2-1
All-time high (up to 2014/15)
1477
2012/04/11 · Eerste Klasse B
home vs. Standaard Wetteren: 3-0
All-time high (overall)
1477
2012/04/11 · Eerste Klasse B
home vs. Standaard Wetteren: 3-0
Debut rating
1375
2010/08/18 · Eerste Klasse B (promoted for KSK Beveren / KSK Ronse / RFC de Liège)
away vs. KV Oostende: 0-1
Rating
Statistics
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 1 | 35 | 10 | 6 | 19 | 41 | 64 | 1309 | 1493 | +1 | +47 | |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 1 | 34 | 10 | 6 | 18 | 41 | 61 | 1308 | 1483 | +1 | +50 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1324 | 1846 | -3 | -3 |
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 5 | 174 | 48 | 42 | 84 | 224 | 318 | 1375 | 1469 | 0 | -11 | |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 5 | 170 | 48 | 42 | 80 | 221 | 305 | 1375 | 1466 | 0 | +14 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 1374 | 1588 | -6 | -25 |
Games 2014/15
| Date | Competition | Opponent | W / D / L | Result | Elo |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/04/25 | Eerste Klasse B![]() |
awayKVW Zaventem1211 | 41 / 29 / 30 % |
1 - 1 | 1364 -2 |
| 2015/04/19 | Eerste Klasse B![]() |
homePatro Eisden MM1371 | 45 / 28 / 27 % |
2 - 1 | 1366 +8 |
| 2015/04/11 | Eerste Klasse B![]() |
awayWhite Star Bruxelles1433 | 19 / 24 / 57 % |
3 - 2 | 1358 +15 |
| 2015/04/03 | Eerste Klasse B![]() |
homeSint-Truidense VV1663 | 16 / 21 / 63 % |
3 - 1 | 1343 +24 |
| 2015/03/21 | Eerste Klasse B![]() |
awayKAS Eupen1640 | 6 / 14 / 80 % |
3 - 2 | 1319 +19 |
| 2015/03/14 | Eerste Klasse B![]() |
homeRoyal Antwerp FC1482 | 29 / 29 / 43 % |
1 - 3 | 1300 -12 |
| 2015/03/07 | Eerste Klasse B![]() |
awayKFC Dessel Sport1376 | 21 / 26 / 53 % |
0 - 1 | 1312 -6 |
| 2015/02/28 | Eerste Klasse B![]() |
homeKRC Mechelen1411 | 34 / 29 / 36 % |
2 - 0 | 1318 +15 |
| 2015/02/13 | Eerste Klasse B![]() |
awayEendracht Aalst1458 | 15 / 21 / 64 % |
0 - 1 | 1303 -4 |
| 2015/02/07 | Eerste Klasse B![]() |
homeOud-Heverlee Leuven1593 | 19 / 24 / 57 % |
2 - 2 | 1307 +5 |
| 2015/01/31 | Eerste Klasse B![]() |
awayAFC Tubize1476 | 13 / 19 / 68 % |
2 - 1 | 1302 +17 |
| 2015/01/24 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC Seraing (as Seraing United)1599 | 18 / 23 / 59 % |
1 - 3 | 1285 -7 |
| 2015/01/24 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC Seraing (as Seraing United)1599 | 18 / 23 / 59 % |
1 - 3 | 1285 -7 |
| 2015/01/18 | Eerste Klasse B![]() |
awayRAEC Mons1575 | 9 / 16 / 76 % |
0 - 2 | 1292 -3 |
| 2014/12/20 | Eerste Klasse B![]() |
homeExcelsior Virton1505 | 26 / 28 / 46 % |
1 - 3 | 1295 -11 |
| 2014/12/13 | Eerste Klasse B![]() |
awayLommel SK (as Lommel United)1616 | 7 / 15 / 78 % |
0 - 1 | 1306 -2 |
| 2014/12/06 | Eerste Klasse B![]() |
homeASV Geel1359 | 41 / 29 / 30 % |
1 - 1 | 1308 -1 |
| 2014/11/29 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSV Roeselare1431 | 16 / 22 / 61 % |
2 - 2 | 1309 +6 |
| 2014/11/22 | Eerste Klasse B![]() |
homeKVW Zaventem1253 | 51 / 26 / 22 % |
2 - 1 | 1303 +6 |
| 2014/11/15 | Eerste Klasse B![]() |
awayPatro Eisden MM1467 | 14 / 20 / 65 % |
1 - 3 | 1297 -5 |
| 2014/11/09 | Eerste Klasse B![]() |
homeWhite Star Bruxelles1432 | 32 / 29 / 39 % |
2 - 2 | 1302 +1 |
| 2014/11/01 | Eerste Klasse B![]() |
awaySint-Truidense VV1591 | 8 / 15 / 76 % |
1 - 3 | 1301 -3 |
| 2014/10/25 | Eerste Klasse B![]() |
homeKAS Eupen1635 | 17 / 22 / 61 % |
0 - 4 | 1304 -8 |
| 2014/10/18 | Eerste Klasse B![]() |
awayRoyal Antwerp FC1479 | 14 / 21 / 65 % |
0 - 2 | 1312 -5 |
| 2014/10/11 | Eerste Klasse B![]() |
homeKFC Dessel Sport1349 | 41 / 29 / 30 % |
3 - 1 | 1317 +13 |
| 2014/10/05 | Eerste Klasse B![]() |
awayKRC Mechelen1599 | 8 / 15 / 77 % |
1 - 2 | 1304 -2 |
| 2014/09/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeEendracht Aalst1421 | 35 / 29 / 35 % |
0 - 2 | 1306 -15 |
| 2014/09/24 | Belgian Cup![]() |
homeStandard Liège1846 | 7 / 14 / 79 % |
0 - 3 | 1321 -3 |
| 2014/09/20 | Eerste Klasse B![]() |
awayOud-Heverlee Leuven1683 | 5 / 12 / 83 % |
2 - 0 | 1324 +28 |
| 2014/09/13 | Eerste Klasse B![]() |
homeAFC Tubize1495 | 25 / 27 / 48 % |
3 - 2 | 1296 +13 |
| 2014/09/06 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC Seraing (as Seraing United)1556 | 9 / 16 / 75 % |
0 - 3 | 1283 -4 |
| 2014/09/06 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC Seraing (as Seraing United)1556 | 9 / 16 / 75 % |
0 - 3 | 1283 -4 |
| 2014/09/03 | Eerste Klasse B![]() |
homeRAEC Mons1552 | 22 / 25 / 53 % |
0 - 2 | 1287 -9 |
| 2014/08/30 | Eerste Klasse B![]() |
awayExcelsior Virton1410 | 18 / 23 / 59 % |
0 - 3 | 1296 -8 |
| 2014/08/13 | Eerste Klasse B![]() |
homeLommel SK (as Lommel United)1546 | 23 / 26 / 51 % |
2 - 3 | 1304 -6 |
| 2014/08/09 | Eerste Klasse B![]() |
awayASV Geel1393 | 19 / 24 / 57 % |
0 - 0 | 1310 +5 |
| 2014/08/02 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSV Roeselare1359 | 41 / 29 / 30 % |
0 - 1 | 1305 -12 |
