Belgium · season 2008/09
Lommel SK
Elo rating
1554
-34 this season
Europe
#597
of 1,535 clubs
Belgium
#22
of 42 clubs
Season high
1586
2008/08/27 · Eerste Klasse B
home vs. Royal Antwerp FC: 1-1
All-time high (up to 2008/09)
1821
1997/10/18 · Eerste Klasse A
away vs. Sporting Charleroi: 2-1
All-time high (overall)
1821
1997/10/18 · Eerste Klasse A
away vs. Sporting Charleroi: 2-1
Debut rating
1536
1992/08/07 · Eerste Klasse A (promoted for Eendracht Aalst / KV Kortrijk)
home vs. RSC Anderlecht: 0-4
Rating
Statistics
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 1 | 37 | 14 | 9 | 14 | 49 | 40 | 1533 | 1484 | -1 | -34 | |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 1 | 36 | 14 | 9 | 13 | 48 | 38 | 1533 | 1478 | -1 | -26 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1535 | 1695 | -8 | -8 |
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 11 | 388 | 126 | 101 | 161 | 496 | 592 | 1627 | 1669 | 0 | +18 | |
Eerste Klasse A![]() |
domestic league (tier 1) | 9 | 306 | 94 | 77 | 135 | 386 | 501 | 1640 | 1715 | 0 | +110 |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 2 | 72 | 30 | 21 | 21 | 99 | 74 | 1566 | 1478 | -1 | -46 |
Intertoto Cup![]() |
international | 3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 12 | 1716 | 1611 | -4 | -34 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1565 | 1776 | -6 | -12 |
Games 2008/09
| Date | Competition | Opponent | W / D / L | Result | Elo |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009/05/03 | Eerste Klasse B![]() |
awayR.O.C. de Charleroi-Marchienne1403 | 42 / 29 / 29 % |
0 - 1 | 1554 -12 |
| 2009/04/26 | Eerste Klasse B![]() |
homeKFC VW Hamme1430 | 61 / 22 / 16 % |
3 - 0 | 1566 +7 |
| 2009/04/19 | Eerste Klasse B![]() |
awayOud-Heverlee Leuven1466 | 35 / 29 / 36 % |
2 - 2 | 1559 0 |
| 2009/04/15 | Eerste Klasse B![]() |
homeSK Deinze1442 | 59 / 23 / 18 % |
2 - 1 | 1559 +5 |
| 2009/04/11 | Eerste Klasse B![]() |
homeExcelsior Virton1435 | 59 / 23 / 18 % |
3 - 0 | 1554 +8 |
| 2009/04/04 | Eerste Klasse B![]() |
awayRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1521 | 28 / 28 / 44 % |
1 - 1 | 1546 +2 |
| 2009/04/01 | Eerste Klasse B![]() |
homeSint-Truidense VV1615 | 39 / 29 / 31 % |
0 - 1 | 1544 -11 |
| 2009/03/25 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSK Beveren1493 | 30 / 29 / 41 % |
3 - 0 | 1555 +20 |
| 2009/03/21 | Eerste Klasse B![]() |
homeLierse SK1663 | 31 / 29 / 40 % |
3 - 1 | 1535 +17 |
| 2009/03/15 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSK Ronse1444 | 32 / 29 / 39 % |
1 - 0 | 1518 +11 |
| 2009/03/07 | Eerste Klasse B![]() |
awayKAS Eupen1377 | 40 / 29 / 31 % |
1 - 2 | 1507 -11 |
| 2009/02/28 | Eerste Klasse B![]() |
homeWaasland-Beveren (as KV Red Star Waasland)1479 | 50 / 27 / 24 % |
3 - 0 | 1518 +11 |
| 2009/02/22 | Eerste Klasse B![]() |
awayKVK Tienen1465 | 30 / 29 / 42 % |
1 - 1 | 1507 +2 |
| 2009/02/18 | Eerste Klasse B![]() |
awayRoyal Antwerp FC1575 | 19 / 24 / 56 % |
2 - 1 | 1505 +15 |
| 2009/02/07 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC Tournai1499 | 26 / 28 / 46 % |
0 - 2 | 1490 -11 |
| 2009/01/31 | Eerste Klasse B![]() |
homeKV Oostende1491 | 48 / 27 / 25 % |
0 - 0 | 1501 -3 |
| 2009/01/24 | Eerste Klasse B![]() |
awayUR Namur1324 | 43 / 29 / 29 % |
2 - 0 | 1504 +12 |
| 2009/01/17 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC de Liège1542 | 41 / 29 / 30 % |
1 - 1 | 1492 -1 |
| 2008/12/20 | Eerste Klasse B![]() |
homeR.O.C. de Charleroi-Marchienne1391 | 57 / 24 / 19 % |
3 - 0 | 1493 +9 |
| 2008/12/14 | Eerste Klasse B![]() |
awayKFC VW Hamme1397 | 35 / 29 / 35 % |
1 - 3 | 1484 -15 |
| 2008/12/06 | Eerste Klasse B![]() |
homeOud-Heverlee Leuven1516 | 46 / 28 / 26 % |
1 - 2 | 1499 -13 |
| 2008/11/29 | Eerste Klasse B![]() |
awayExcelsior Virton1480 | 30 / 29 / 42 % |
1 - 2 | 1512 -8 |
| 2008/11/22 | Eerste Klasse B![]() |
homeRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1549 | 43 / 29 / 28 % |
1 - 1 | 1520 -2 |
| 2008/11/15 | Eerste Klasse B![]() |
awaySint-Truidense VV1606 | 20 / 25 / 56 % |
1 - 2 | 1522 -5 |
| 2008/11/11 | Belgian Cup![]() |
homeKVC Westerlo1695 | 30 / 29 / 42 % |
1 - 2 | 1527 -8 |
| 2008/11/08 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSK Beveren1472 | 53 / 26 / 22 % |
3 - 1 | 1535 +9 |
| 2008/11/01 | Eerste Klasse B![]() |
awayLierse SK1546 | 25 / 27 / 47 % |
1 - 3 | 1526 -10 |
| 2008/10/25 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSK Ronse1358 | 66 / 20 / 14 % |
1 - 0 | 1536 +3 |
| 2008/10/18 | Eerste Klasse B![]() |
homeKAS Eupen1366 | 65 / 21 / 14 % |
2 - 0 | 1533 +5 |
| 2008/10/12 | Eerste Klasse B![]() |
awayWaasland-Beveren (as KV Red Star Waasland)1455 | 33 / 29 / 38 % |
1 - 1 | 1528 +1 |
| 2008/10/04 | Eerste Klasse B![]() |
homeKVK Tienen1504 | 51 / 26 / 22 % |
0 - 2 | 1527 -21 |
| 2008/09/27 | Eerste Klasse B![]() |
awaySK Deinze1385 | 44 / 28 / 28 % |
1 - 3 | 1548 -18 |
| 2008/09/20 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC Tournai1494 | 55 / 25 / 20 % |
0 - 0 | 1566 -5 |
| 2008/09/13 | Eerste Klasse B![]() |
awayKV Oostende1461 | 37 / 29 / 33 % |
1 - 2 | 1571 -11 |
| 2008/09/07 | Eerste Klasse B![]() |
homeUR Namur1421 | 64 / 21 / 15 % |
1 - 0 | 1582 +4 |
| 2008/08/31 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC de Liège1547 | 29 / 29 / 42 % |
0 - 1 | 1578 -8 |
| 2008/08/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeRoyal Antwerp FC1608 | 44 / 28 / 28 % |
1 - 1 | 1586 -2 |

