Belgium · season 2009/10
Lommel SK
Elo rating
1635
+81 this season
Europe
#416
of 1,654 clubs
Belgium
#13
of 45 clubs
Season high
1635
2010/05/02 · Eerste Klasse B
home vs. KSK Beveren: 3-2
All-time high (up to 2009/10)
1821
1997/10/18 · Eerste Klasse A
away vs. Sporting Charleroi: 2-1
All-time high (overall)
1821
1997/10/18 · Eerste Klasse A
away vs. Sporting Charleroi: 2-1
Debut rating
1536
1992/08/07 · Eerste Klasse A (promoted for Eendracht Aalst / KV Kortrijk)
home vs. RSC Anderlecht: 0-4
Rating
Statistics
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 1 | 37 | 20 | 10 | 7 | 55 | 29 | 1586 | 1487 | +2 | +81 | |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 1 | 36 | 20 | 10 | 6 | 55 | 27 | 1587 | 1486 | +3 | +95 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1573 | 1504 | -14 | -14 |
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 425 | 146 | 111 | 168 | 551 | 621 | 1624 | 1653 | 0 | +99 | |
Eerste Klasse A![]() |
domestic league (tier 1) | 9 | 306 | 94 | 77 | 135 | 386 | 501 | 1640 | 1715 | 0 | +110 |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 3 | 108 | 50 | 31 | 27 | 154 | 101 | 1573 | 1481 | 0 | +49 |
Intertoto Cup![]() |
international | 3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 12 | 1716 | 1611 | -4 | -34 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 1568 | 1685 | -9 | -26 |
Games 2009/10
| Date | Competition | Opponent | W / D / L | Result | Elo |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010/05/02 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSK Beveren1413 | 71 / 18 / 11 % |
3 - 2 | 1635 +3 |
| 2010/04/25 | Eerste Klasse B![]() |
awayKVK Tienen1465 | 41 / 29 / 30 % |
2 - 0 | 1632 +13 |
| 2010/04/17 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSK Ronse1451 | 66 / 20 / 14 % |
1 - 1 | 1619 -7 |
| 2010/04/14 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC Tournai1486 | 39 / 29 / 32 % |
1 - 0 | 1626 +9 |
| 2010/04/10 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC de Liège1366 | 73 / 17 / 10 % |
2 - 0 | 1617 +4 |
| 2010/04/02 | Eerste Klasse B![]() |
awayRAEC Mons1608 | 26 / 28 / 46 % |
1 - 1 | 1613 +3 |
| 2010/03/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1475 | 61 / 22 / 16 % |
2 - 0 | 1610 +6 |
| 2010/03/20 | Eerste Klasse B![]() |
awayLierse SK1653 | 23 / 26 / 51 % |
0 - 1 | 1604 -6 |
| 2010/03/17 | Eerste Klasse B![]() |
awayKV Turnhout1478 | 37 / 29 / 33 % |
4 - 2 | 1610 +14 |
| 2010/03/13 | Eerste Klasse B![]() |
homeStandaard Wetteren1353 | 74 / 16 / 9 % |
0 - 1 | 1596 -18 |
| 2010/03/06 | Eerste Klasse B![]() |
awayFCV Dender EH1559 | 29 / 29 / 42 % |
2 - 0 | 1614 +18 |
| 2010/02/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeRoyal Antwerp FC1537 | 54 / 25 / 21 % |
1 - 1 | 1596 -4 |
| 2010/02/20 | Eerste Klasse B![]() |
awayWaasland-Beveren (as KV Red Star Waasland)1466 | 39 / 29 / 32 % |
0 - 0 | 1600 -1 |
| 2010/02/17 | Eerste Klasse B![]() |
homeOud-Heverlee Leuven1448 | 63 / 21 / 15 % |
3 - 0 | 1601 +7 |
| 2010/02/12 | Eerste Klasse B![]() |
homeKV Oostende1519 | 55 / 25 / 20 % |
2 - 1 | 1594 +5 |
| 2010/02/08 | Eerste Klasse B![]() |
awayKAS Eupen1539 | 31 / 29 / 40 % |
1 - 2 | 1589 -9 |
| 2010/02/03 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSK Beveren1405 | 46 / 28 / 26 % |
0 - 0 | 1598 -3 |
| 2010/01/30 | Eerste Klasse B![]() |
homeAFC Tubize1534 | 53 / 25 / 21 % |
2 - 1 | 1601 +6 |
| 2010/01/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeRBD Borinage1381 | 70 / 18 / 12 % |
2 - 1 | 1595 +3 |
| 2009/12/12 | Eerste Klasse B![]() |
homeKVK Tienen1462 | 61 / 22 / 17 % |
2 - 0 | 1592 +6 |
| 2009/12/06 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSK Ronse1406 | 43 / 28 / 28 % |
2 - 1 | 1586 +8 |
| 2009/11/28 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC Tournai1455 | 60 / 23 / 17 % |
3 - 1 | 1578 +7 |
| 2009/11/21 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC de Liège1413 | 40 / 29 / 31 % |
2 - 0 | 1571 +13 |
| 2009/11/14 | Eerste Klasse B![]() |
homeRAEC Mons1539 | 47 / 27 / 25 % |
2 - 0 | 1558 +10 |
| 2009/11/07 | Eerste Klasse B![]() |
awayRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1492 | 32 / 29 / 39 % |
1 - 2 | 1548 -9 |
| 2009/10/31 | Eerste Klasse B![]() |
homeLierse SK1669 | 34 / 29 / 37 % |
1 - 1 | 1557 0 |
| 2009/10/24 | Eerste Klasse B![]() |
awayStandaard Wetteren1346 | 49 / 27 / 24 % |
0 - 1 | 1557 -13 |
| 2009/10/17 | Eerste Klasse B![]() |
homeFCV Dender EH1581 | 44 / 28 / 28 % |
1 - 0 | 1570 +8 |
| 2009/10/11 | Eerste Klasse B![]() |
awayRoyal Antwerp FC1587 | 24 / 27 / 50 % |
1 - 1 | 1562 +4 |
| 2009/10/03 | Eerste Klasse B![]() |
homeWaasland-Beveren (as KV Red Star Waasland)1528 | 51 / 26 / 22 % |
0 - 1 | 1558 -14 |
| 2009/09/26 | Eerste Klasse B![]() |
awayKV Oostende1498 | 33 / 29 / 38 % |
0 - 0 | 1572 +1 |
| 2009/09/19 | Eerste Klasse B![]() |
homeKAS Eupen1504 | 55 / 25 / 20 % |
1 - 1 | 1571 -5 |
| 2009/09/12 | Eerste Klasse B![]() |
awayAFC Tubize1515 | 30 / 29 / 41 % |
1 - 0 | 1576 +11 |
| 2009/08/30 | Eerste Klasse B![]() |
awayRBD Borinage1339 | 50 / 27 / 24 % |
1 - 1 | 1565 -4 |
| 2009/08/26 | Eerste Klasse B![]() |
homeKV Turnhout1547 | 48 / 27 / 25 % |
2 - 0 | 1569 +10 |
| 2009/08/23 | Belgian Cup![]() |
awayEendracht Aalst1504 | 32 / 29 / 39 % |
0 - 2 | 1559 -14 |
| 2009/08/19 | Eerste Klasse B![]() |
awayOud-Heverlee Leuven1487 | 32 / 29 / 39 % |
6 - 3 | 1573 +19 |

