72% home win
17% draw
10% away win
Head-to-head before 2000/04/16
35Club Brugge KV
12draws
12KSK Beveren
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Club Brugge KV | ⌀ KSK Beveren | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 35 | 12 | 12 | 118:73 | 1883 | 1708 | 0 | +20 |
Eerste Klasse A![]() |
59 | 35 | 12 | 12 | 118:73 | 1883 | 1708 | 0 | +20 |
Rating comparison
Club Brugge KVKSK Beveren
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | 1999/11/20 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1518 → 1514 (-4) | 2 - 3 | Club Brugge KV1871 → 1875 (+4) | 15 / 21 / 64 % |
| 1998/99 | 1999/05/05 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1907 → 1909 (+2) | 3 - 1 | KSK Beveren1535 → 1533 (-2) | 82 / 13 / 5 % |
| 1998/99 | 1998/11/21 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1579 → 1576 (-3) | 1 - 2 | Club Brugge KV1975 → 1978 (+3) | 13 / 19 / 69 % |
| 1997/98 | 1998/02/07 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1570 → 1567 (-3) | 1 - 2 | Club Brugge KV1980 → 1983 (+3) | 12 / 18 / 70 % |
| 1997/98 | 1997/08/31 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1941 → 1943 (+2) | 3 - 1 | KSK Beveren1581 → 1579 (-2) | 81 / 13 / 6 % |
| 1995/96 | 1996/02/18 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1599 → 1593 (-6) | 3 - 5 | Club Brugge KV1951 → 1957 (+6) | 15 / 21 / 64 % |
| 1995/96 | 1995/09/10 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1934 → 1937 (+3) | 3 - 1 | KSK Beveren1677 → 1674 (-3) | 74 / 16 / 9 % |
| 1994/95 | 1995/03/18 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1703 → 1693 (-10) | 0 - 2 | Club Brugge KV1932 → 1942 (+10) | 24 / 27 / 50 % |
| 1994/95 | 1994/10/30 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1918 → 1923 (+5) | 4 - 1 | KSK Beveren1723 → 1718 (-5) | 68 / 19 / 13 % |
| 1993/94 | 1994/01/09 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1901 → 1904 (+3) | 2 - 1 | KSK Beveren1713 → 1710 (-3) | 68 / 19 / 13 % |
| 1993/94 | 1993/08/13 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1731 → 1732 (+1) | 1 - 1 | Club Brugge KV1876 → 1875 (-1) | 31 / 29 / 40 % |
| 1992/93 | 1993/04/10 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1724 → 1726 (+2) | 0 - 0 | Club Brugge KV1897 → 1895 (-2) | 28 / 28 / 43 % |
| 1992/93 | 1992/11/08 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1948 → 1940 (-8) | 0 - 0 | KSK Beveren1674 → 1682 (+8) | 75 / 16 / 9 % |
| 1991/92 | 1992/04/11 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1988 → 1990 (+2) | 3 - 1 | KSK Beveren1644 → 1642 (-2) | 80 / 13 / 6 % |
| 1991/92 | 1991/11/02 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1666 → 1671 (+5) | 0 - 0 | Club Brugge KV1971 → 1966 (-5) | 18 / 23 / 59 % |
| 1989/90 | 1990/03/11 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1937 → 1939 (+2) | 2 - 0 | KSK Beveren1572 → 1570 (-2) | 81 / 13 / 6 % |
| 1989/90 | 1989/10/07 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1689 → 1681 (-8) | 0 - 1 | Club Brugge KV1871 → 1879 (+8) | 28 / 28 / 44 % |
| 1988/89 | 1989/04/15 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1692 → 1704 (+12) | 3 - 2 | Club Brugge KV1860 → 1848 (-12) | 29 / 29 / 43 % |
| 1988/89 | 1988/11/05 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1933 → 1937 (+4) | 3 - 1 | KSK Beveren1685 → 1681 (-4) | 73 / 17 / 10 % |
| 1987/88 | 1987/12/20 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1748 → 1769 (+21) | 5 - 2 | Club Brugge KV1928 → 1907 (-21) | 28 / 28 / 44 % |
| 1987/88 | 1987/08/23 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1893 → 1901 (+8) | 2 - 0 | KSK Beveren1823 → 1815 (-8) | 55 / 25 / 20 % |
| 1986/87 | 1987/03/15 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1910 → 1919 (+9) | 2 - 0 | KSK Beveren1856 → 1847 (-9) | 53 / 26 / 22 % |
| 1986/87 | 1986/10/04 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1851 → 1851 (0) | 2 - 2 | Club Brugge KV1949 → 1949 (0) | 35 / 29 / 35 % |
| 1985/86 | 1986/02/02 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1826 → 1826 (0) | 1 - 1 | Club Brugge KV1934 → 1934 (0) | 34 / 29 / 36 % |
| 1985/86 | 1985/09/15 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1914 → 1924 (+10) | 6 - 3 | KSK Beveren1866 → 1856 (-10) | 52 / 26 / 22 % |
| 1984/85 | 1985/04/21 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1890 → 1896 (+6) | 5 - 4 | KSK Beveren1863 → 1857 (-6) | 49 / 27 / 24 % |
| 1984/85 | 1984/12/02 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1870 → 1867 (-3) | 0 - 0 | Club Brugge KV1864 → 1867 (+3) | 47 / 28 / 25 % |
| 1983/84 | 1984/03/04 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1892 → 1877 (-15) | 1 - 2 | Club Brugge KV1820 → 1835 (+15) | 55 / 25 / 20 % |
| 1983/84 | 1983/10/23 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1775 → 1774 (-1) | 3 - 3 | KSK Beveren1853 → 1854 (+1) | 38 / 29 / 33 % |
| 1982/83 | 1983/04/16 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1823 → 1835 (+12) | 4 - 0 | Club Brugge KV1789 → 1777 (-12) | 50 / 27 / 23 % |
| 1982/83 | 1982/12/05 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1771 → 1785 (+14) | 3 - 0 | KSK Beveren1801 → 1787 (-14) | 43 / 29 / 29 % |
| 1981/82 | 1982/02/17 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1704 → 1694 (-10) | 1 - 2 | KSK Beveren1791 → 1801 (+10) | 37 / 29 / 34 % |
| 1981/82 | 1981/09/12 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1769 → 1780 (+11) | 2 - 0 | Club Brugge KV1778 → 1767 (-11) | 45 / 28 / 27 % |
| 1980/81 | 1981/01/25 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1819 → 1832 (+13) | 3 - 0 | KSK Beveren1826 → 1813 (-13) | 45 / 28 / 27 % |
| 1980/81 | 1980/09/13 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1732 → 1743 (+11) | 3 - 2 | Club Brugge KV1876 → 1865 (-11) | 31 / 29 / 40 % |
| 1979/80 | 1980/04/13 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1876 → 1881 (+5) | 3 - 2 | KSK Beveren1763 → 1758 (-5) | 60 / 23 / 17 % |
| 1979/80 | 1979/11/25 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1801 → 1810 (+9) | 2 - 1 | Club Brugge KV1865 → 1856 (-9) | 39 / 29 / 32 % |
| 1978/79 | 1979/04/28 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1861 → 1870 (+9) | 2 - 0 | Club Brugge KV1822 → 1813 (-9) | 51 / 26 / 23 % |
| 1978/79 | 1978/09/06 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1913 → 1917 (+4) | 2 - 1 | KSK Beveren1756 → 1752 (-4) | 64 / 21 / 15 % |
| 1977/78 | 1978/02/19 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1744 → 1747 (+3) | 2 - 2 | Club Brugge KV1945 → 1942 (-3) | 26 / 28 / 46 % |
| 1977/78 | 1977/09/24 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1947 → 1949 (+2) | 2 - 1 | KSK Beveren1700 → 1698 (-2) | 73 / 17 / 10 % |
| 1976/77 | 1977/02/13 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1688 → 1702 (+14) | 2 - 1 | Club Brugge KV1956 → 1942 (-14) | 21 / 25 / 54 % |
| 1976/77 | 1976/10/10 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1950 → 1954 (+4) | 3 - 0 | KSK Beveren1695 → 1691 (-4) | 74 / 17 / 10 % |
| 1975/76 | 1976/02/11 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1897 → 1890 (-7) | 0 - 0 | KSK Beveren1692 → 1699 (+7) | 69 / 19 / 12 % |
| 1975/76 | 1975/10/12 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1640 → 1659 (+19) | 2 - 0 | Club Brugge KV1840 → 1821 (-19) | 26 / 28 / 46 % |
| 1974/75 | 1975/05/04 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1590 → 1603 (+13) | 1 - 0 | Club Brugge KV1815 → 1802 (-13) | 24 / 27 / 49 % |
| 1974/75 | 1974/08/18 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1791 → 1784 (-7) | 1 - 1 | KSK Beveren1597 → 1604 (+7) | 68 / 19 / 13 % |
| 1973/74 | 1974/04/28 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV1786 → 1789 (+3) | 1 - 0 | KSK Beveren1612 → 1609 (-3) | 66 / 20 / 14 % |
| 1973/74 | 1973/12/23 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1632 → 1635 (+3) | 0 - 0 | Club Brugge KV1839 → 1836 (-3) | 25 / 27 / 47 % |
| 1971/72 | 1972/04/16 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1595 → 1586 (-9) | 0 - 4 | Club Brugge KV (as FC Brugeois)1908 → 1917 (+9) | 18 / 23 / 60 % |
| 1971/72 | 1971/12/12 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV (as FC Brugeois)1934 → 1939 (+5) | 6 - 1 | KSK Beveren1678 → 1673 (-5) | 74 / 16 / 10 % |
| 1970/71 | 1971/05/02 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1758 → 1745 (-13) | 0 - 2 | Club Brugge KV (as FC Brugeois)1894 → 1907 (+13) | 32 / 29 / 39 % |
| 1970/71 | 1970/12/13 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV (as FC Brugeois)1875 → 1881 (+6) | 3 - 1 | KSK Beveren1750 → 1744 (-6) | 61 / 22 / 17 % |
| 1969/70 | 1970/01/18 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1702 → 1692 (-10) | 2 - 3 | Club Brugge KV (as FC Brugeois)1819 → 1829 (+10) | 34 / 29 / 37 % |
| 1969/70 | 1969/09/28 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV (as FC Brugeois)1818 → 1822 (+4) | 3 - 2 | KSK Beveren1693 → 1689 (-4) | 61 / 22 / 17 % |
| 1968/69 | 1969/03/30 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1614 → 1627 (+13) | 2 - 1 | Club Brugge KV (as FC Brugeois)1827 → 1814 (-13) | 25 / 27 / 48 % |
| 1968/69 | 1968/11/17 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV (as FC Brugeois)1842 → 1846 (+4) | 2 - 0 | KSK Beveren1596 → 1592 (-4) | 73 / 17 / 10 % |
| 1967/68 | 1968/05/05 | Eerste Klasse A![]() |
KSK Beveren1555 → 1550 (-5) | 1 - 2 | Club Brugge KV (as FC Brugeois)1860 → 1865 (+5) | 18 / 23 / 59 % |
| 1967/68 | 1968/02/25 | Eerste Klasse A![]() |
Club Brugge KV (as FC Brugeois)1864 → 1866 (+2) | 1 - 0 | KSK Beveren1591 → 1589 (-2) | 75 / 16 / 9 % |
